BİZ KİMİZ?

SDS GRUP Danışmanlık & Kozmetik firması olarak 2013 yılından itibaren ilk günkü heyecanla Kozmetik üretimi ve ithalatı yapan veya fason üretim yaptıran kozmetik üreticilerine her konuda danışmanlık ve tedarik hizmeti vermektedir.

Ürünlerinizin yasal süreçte Sağlık Bakanlığı’na ve Gümrük Bakanlığı’na bildirilmesi, analizlerin yapılması, ürün güvenlik değerlendirme raporlarının hazırlanması, Sorumlu Teknik Eleman hizmeti, ÜTS bildirimlerinizin yapılması, etiket bilgilerinizin incelenmesi, laboratuar ve danışmanlık hizmetlerimizin yanı sıra;

Kozmetik sektöründeki firmaların her türlü ihtiyaçları doğrultusunda Avrupa ve Uzak Doğu Ülkelerindeki iş ortaklarıyla sektöre tedarik konusunda aktif olarak hizmet vermektedir.

Türkiye’de hızlı büyüyen sektöre farklı bir anlayış getirerek, danışmanlık ve kozmetik tedarikçiliği yaparak hizmet verdiği firmalara yeni bir soluk getirmeyi hedefleyerek çalışmaktayız.

Ürün güvenlik bilgi formları (SDS) ve etiket bilgileri hazırlama, kozmetik ürünlerde güvenlik değerlendirmesi hazırlama, Gümrük ve ticaret bakanlığı bildirimleri, gibi bir çok alanda danışmanlık hizmetleri vermektedir.

SDS danışmanlık dünyada hızla değişen yeni gelişmeleri sizler için takip ederek uygulamaya koymakta, uzman kadrosuyla mevzuat gerekliliklerini yerine getirmekte ve firmanıza özgü sistemleri kurup sürekliliği sağlamaktadır.


Misyon
Misyonumuz

Hizmet verdigi firmaların faaliyet gösterdigi sektörlerin özelliklerini analiz ederek profesyonel danısmanlık ve denetim destegi ile en dogru çözüme ulasmak ve toplamda bir kamu memnuniyeti olusturmak temel yaklasımımızdır.

Ülkemizin vergi mevzuatının karmasık yapısı karsısında mükelleflerimiz, degisen mevzuat hükümlerine uygun olarak yükümlülüklerini zamanında ve dogru olarak yerine getirmelerini saglamak için uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz

Vizyonumuz

Müşterilerimizin tüm gereksinimlerini karşılayabileceği bir firma olmak; üstün ve kaliteli hizmet vererek, saygınlığımızı devam ettirmek; kozmetik tasarımıyla ilgili, yasalar doğrultusunda titiz çalışarak, en güvenilir Şirket olmanın bilinci ile alanımızda model teşkil etmek; sektörümüzde sürdürülebilir ve yenilikçi bir gelişim sağlayarak hedeflerimize ulaşmak üzere kozmetik sektöründe yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak, vizyonumuzdur.

Vizyon

Yeniliklerden Haberdar Olun

Web Tasarım Sapka.org   ©